Новини - Спорт

феновете: Илиев - Играч на месеца на ОФКФеновете на Сливен определиха Илия Илиев като "Играч на месеца" за август, съобщава днес фенсайта на ОФК Сливен - sliven-fc.com. Анкетата беше проведена във форума на sliven-fc.com. Подгласник на Илия Илиев стана младежкия национал Александър Тонев, допълва още сайтът.
Илия Илиев е роден през 1974 г. и през предходния сезон е играл в 13 срещи с екипа на ОФК Сливен. През този сезон той е играл в представителния състав на тима в три от четирите кръга, като е отбелязал един гол (в мача срещу Ботев, който "воеводите" спечелиха с 3:0). Преди ОФК Сливен полузащитникът е играл за Септември, Литекс, Терек (Грозни), Марек, Славия и Локомотив (Мездра). Именно от Локомотив той бе закупен от ОФК Сливен преди пролетния дял на миналия сезон.

феновете: Илиев - Играч на месеца на ОФК

Александър Тонев е в редиците на "воеводите" от още по скоро. Той дойде в ОФК Сливен под наем от ЦСКА. През есенния полусезон е взел участие във всичките четири кръга.


Още от и за сайтът на феновете на ОФК Сливен :

новини,
състав на отбора,
клубът,
форум.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Последна промяна ( Сряда, 09 Септември 2009 21:23 )